Alates 1997. aastast tänaseni töötamine mitmete meeskondade juhina on andnud mulle rohkelt võimalusi lahendada erinevaid probleeme ja väljakutseid, neid enda jaoks lahti mõtestades ise edasi areneda ja uusi oskusi igapäevaselt praktiseerida.

Väljakutsuvamatel aegadel on üksi lahendusi otsides raskem kõike asjakohast märgata. Ühel sellisel mulle keerulisemal ajajärgul õnnestus mul saada endale mentor. Tänu temale oli minul sel ajal olemas empaatiline kaasamõtleja ja aus tagasisidestaja, kellega koos sain nägema erinevaid lahenduskäike, enda arengukohti ja leidsin üles ka vahepeal kadunud tasakaalu.

Mentorina soovin pakkuda ka Sulle kui menteele sama kogemust, kus minu senine kogemus ja meie koostöö aitaks Sul saada selgust enda mõtetes ja näeksid ka võimalusi nende elluviimiseks.

Olen töötanud AS-is Hansa Liising ja AS-is Hansapank. Alates 2008 töötan AS-is SEB Pank makseraskustesse sattunud klientidega. Enda töös kasutan nii Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas kui ka Professionaalse Psühholoogia Erakoolis psühholoogiliseks nõustamiseks õpitud teadmisi ja elust endast saadavaid õppimisvõimalusi.