Rõõm on tervitada Mentorite Koja uusi liikmeid: Merje Metsküll, Ülle Susi ja Marju Sepp! Lisaks on kinnitamisel kolme uue liikme kandidatuur.

2.veebruaril toimus Mentorite Koja asutajaliikmete kokkusaamine Katharienthali kohvikus (LOE SIIT).

9.veebruaril sai taas kokku EMK nõukoda. Arutusel olnud teemad: I poolaasta üritused, tingimused EMK juriidilistele liikmetele, EMK esindatus konverentsidel eesmärgiga tutvustada koda, EMK üldkoosoleku läbiviimine, jooksvad teemad.

18.veebruaril lõppes IX Fontese mentorite programm, mille lõpetas 14 uut mentorit (LOE SIIT).
Kõigil uutel vilistlastel on võimalus liituda kojaga.

Eelinfo:

26.aprilli pärastlõunal toimub järjekordne EMK filmiõhtu kinos Kosmos/IMAX. Vaatame filmi „Chef“ ja külas on meisterkokk V.Djatśuk. Ürituse projektijuht on Jaan Saar.

Mentorite koja kevadseminar ja üldkoosolek viiakse läbi samal päeval mais. Kuupäev on täpsustamisel. Alustatud on läbirääkimisi võimalike esinejatega. Kevadseminari eestvedaja on Janeck Uibo.

27.oktoobri pärastlõunal ootab meid külla Ericsson Eesti. Tutvume tehasega ja mentorluse/coachiva juhtimise juurutamise ja selle tulemustega Ericssonis. Külaskäigu eestvedaja on Tiiu.

Lisainfo:

Meieni on jõudnud Tervise Arengu Instituudi poolt käivitatud „Käitumisoskuse Mängu mentorite hanke kutse“, lisan failina info. Kes on huvitatud kaasa löömast, siis hanke tähtaeg on 7.märts.

Järgmised üritused:

8.märtsil kell 9.30 – 12.30 toimub Fontese X mentorite programmi tutvustusüritus Meriton Old Town Garden Hotellis (LOE SIIT). Juubeliprogrammi tutvustavad Tiiu Allikvee ja Piret Jamnes, külalisesinejateks on vilistlasmentor Ansi Arumeel (Omniva) ja vilistlasmentee Aino-Silvia Tali (Fortumo). Üritust modereerib Gunnar Toomemets. Oodatud on ettevõtete esindajad, kes tahaksid programmist rohkem teada saada või potentsiaalsed mentorid/menteed, kohapeal on võimalus küsimusi küsida ka osalevatelt vilistlasmentoritelt.

Järgmine koja üritus toimub 15.märtsil kell 9.00 – 11.30, kui läheme külla Widexisse. Meid võtab vastu Tõnu Vaus. Praegu on huvilisi ca 15, aga mahub veel veidi juurde. Registreeruda saab Aive mailiaadressil Aive.Uueni@mentoritekoda.ee

Aive ootab teilt lugemissoovitusi. Aitäh, Andres Sutt, sina juba saatsid.

Tervitades,

Tiiu Allikvee