Uued liikmed

  • Ericsson Eesti AS, kontaktisik Evely Gorobinbski
  • Piret Saag
  • Doris Henning

Kinnitamisel on Margo Treilmanni liitumisavaldus.

Hiljuti toimunud

30.septembril toimus Kochi Aitade Kohvitoas meelolukas EMK tutvumisõhtu, mille eestvedajaks oli Kaidi Kuusmaa. Osalejate arvamus oli, et Kaidi on talendikas õhtujuht. Aitäh sulle! Loe ürituse kohta lähemalt siit.

24.oktoobril toimus EMK järjekordne nõukoda, mis oli strateegiaarutelu vol 2. Selle raames vaadati veelkord üle visioon, strateegilised eesmärgid, arutati struktuuri ja lühi- ning pikaajalisema tegevuskava teemal. 2017 aasta tegevuskava osas lepiti kokku mitmed tegevuste vastutajad, pärast kõikidelt kinnituse saamist saame tegevuskava kõigile liikmetele tutvustada.

27.oktoobril käis EMK külas meie uuel liikmel – Ericsson Eesti Tallinna tehases. Meid ootas ees põnev ekskursioon tootmisesse. Ericssoni personalidirektor Katri Kuuse rääkis meile ettevõttest, töötajate arendamisest ja mentorluse ning coachiva juhtimise juurutamisest tehases. Lisaks jagas omapoolseid muljeid Margus Jüriväli, kes on olnud ise nii mentee kui mentori rollis. Kohalkäinud veendusid, et Ericsson on mentorluse juurutamise lipulaev Eestis. Peagi saate lugeda Tiina Liitmäe muljeid selle külaskäigu kohta.

Lähiaja sündmused ja info

16.novembril kell 15.00 – 17.00 toimub Fahle restorani Külluse toas hiline lõunasöök, mille eesmärgiks on tugevdada mentorite suhtevõrgustikku ning vestelda mentorluse ja juhtimise teemadel. Soov on sellised kokkusaamised muuta traditsiooniks. Lõunate-formaadi eestvedajad on Anti Orav ja Doris Henning. Eestvedajad soovivad igaks kokkusaamiseks välja mõelda ka teema või vestluse, mida saab arendada (näiteks mingi hea raamatu tutvustuse, ettekande vms teemal, mida keegi on kuulnud ja soovib teistega jagada). Kutse koos täpsema informatsiooniga saadetakse liikmetele selle nädala jooksul.

30. novembril toimub Fontese mentorite programmi 10. sünnipäevakonverents Kultuurikatlas. Tänaseks on üritusele registreerunud ca 200 huvilist.

  • Aino-Silvia Tali eestvedamisel on loodud Facebook´ i kinnine EMK grupp. Palun liituge ja kasutage seda keskkonda kiire suhtluskanalina.
  • Kuna on tuntud huvi meiega liitumise vastu, siis oleme liitumisega seonduva info toonud meie koduleheküljel veelgi nähtavamaks ja sinna pääseb otse avalehekülje menüüribalt LIITU MEIEGA alt (lingina http://mentoritekoda.ee/elutuba/). Uuendusena ei pea soovitajad olema ainult asutajaliikmete hulgast vaid soovitajad saavad olla kõik koja liikmed. Kui märkate enda läheduses mentoreid jaisiklikust arengust huvitatud juhte, kutsuge nad liituma EMK-ga ja olge neile ise soovitajaks!

Koolitus ja arenguvõimalused.

  • Jaanuaris 2017 stardib Fontese mentorite programmi uus pereliige – I Menteede programm. Kui sinu meeskonnas või kolleegide hulgas on inimesi, kes vääriksid oma juhtimistalendi lihvimist, siis anna palun esimesel võimalusel sellest märku Aive.Uueni@fontes.ee

Loe lisainfot siit. Menteede koostööpartneriteks programmis on Fontese vilistlasmentorid.

  • Loe Veiko Valkiaineni juhtimisblogi siit.

 

Tervitades,

Tiiu Allikvee