Kersti Jürgenstein

Kõrghariduse omandasin 2007. aastal Eesti Ettevõtlus Kõrgkoolis Mainor ärijuhtimise erialal, spetsialiseerumisega turundusele. Lisaks sellele olen end aastate jooksul täiendanud nii müügi, turunduse, juhtimise kui täiskasvanu täienduskoolituse alal.

Olen töötanud 11 aastat erinevates valdkondades tegev-ja müügijuhina, kindlustuses kliendihalduri ja turundusjuhina. Viimased aastad olen Arenguagentuur OÜ tegevjuht, koolitaja, meeskondade arendaja, coach.

Minu coachiks õppimise isiklik teekond sai alguse 2016. aastal, mil läbisin EBS Juhtimiskoolituse Keskuse poolt korraldatud Academy of Executive Coaching (AoEC) programmi “Coaching Skills Certificate”, 16 tundi (12 ACSTH – Approved Coach Specific Training Hours).

Suure tõuke andis samal aastal läbitud Franklin Covey  koolitus “Väga efektiivse inimese 7 harjumust” – enesejuhtimine ja tulemuslikkuse parandamise süsteem.

2019. aasta kevadel läbisin Erickson College International programmi “High Performance Team Coaching“, 21 tundi (14 ACSTH) ja aasta teises pooles jätkasin Erickson College International lahenduskeskse coachingu koolitusprogrammis “The Art & Science of Coaching “ 136 ACSTH, mis tänaseks on edukalt lõpetatud.

Olen Sulle ja Sinu meeskonnale toetavaks partneriks, et käivitada areng ja motivatsiooni tõus, et saavutada nii isiklikke kui ka meeskondlikke eesmärke.
Minu kirg ja peamised koolitusteemad

– ENESEARENG JA MOTIVATSIOON
– MEESKONNATÖÖ JA TREENINGUD
– JUHTIMINE
– COACHING

Vaba aega veedan meelsasti looduses, lugedes ja reisides, seega pole minu jaoks mingi probleem koolitusi, meeskonna treeninguid või coachinguid korraldada justnimelt erinevates vahvates looduskaunites paikades.

Lisainfo minu kohta leiad siit.