12. detsembril kogunes BakBak Stuudios Eesti Mentorite Koda, et kokku võtta aasta ja veeta üheskoos õdus jõuluõhtu.

Koja esinaine Anu Prandi andis edasi liikmetele head soovid ja rõhutas enda poolt mentorluse väärtust just läbi andmise idee: Kõige suurem rõõm pidi olema andmise rõõm, õnnestunud mentori ja mentee suhtes võib kogeda sama. Anu meenutas enda vanaema, kes ütles, et kõige suurem rõõm on andmise rõõm – kui suureks kasvad, siis saad sellest aru. Selle paralleeli võib tuua õnnestunud mentori ja mentee suhtega, kui saad aru, et oled suutnud midagi anda. See on väga hea tunne ja annab tagasi kõige rohkem.

Juhatuse liige Kaire Viil juhtis seejärel arutelusid laudades, et vaadata tagasi liikmete aastale mentorluses ja koja liikmena. Suurde ringi toodi oma aasta kõrghetki ja enim meeldinud koja egiidi all toimunud koolitustest.

Jõuluõhtu külaliseks oli Indrek Sammul, kes  rääkis atmosfääri ja kujutluse loomisest. Läbi praktiliste harjutuste said mentorid kogeda kuidas loodud atmosfäär mõjutab meid ja ümbritsevat.  Kuidas ennast häälestada ja luua menteega ühist atmosfääri. Kui meie ees on mentee, kes vajab innustust ja uut teed, siis kuidas loome toetava atmosfääri, mis toetab usaldust ja motivatsiooni teket. Imeline oli jälgida kuidas Indrek suutis selle sõnadesse panna.

Lisaks sellele rääkis Indrek Sammul ootamatutest olukordadest olles näitlejana laval.

Õhtu jätkus DJ, aafrika rütmide ja vestluste saatel!

Osalejate tagasiside kohtumisele oli väga positiivne ja andis indu selliseid klubilisi kohtumisi korraldada veel.

Hea meel oli taas meie koja liikmeid näha!

Aitäh kõigile, kes kohale tulid!

Aitäh korraldustiimile, kellest suurima osa võtsid enda kanda Veiko, Ruti, Anu ja Kaire!