16. novembril toimus Anti Orav’a ja Doris Henning’u eestvedamisel EMK liikmete ühine Mentorlõuna.

Doris kirjutas pärast üritust ülesse järgmised mõtted:

Meil kõigil on sõbrad – see on loomulik ja meile oluline. Samuti vajame me tööl sõpru – erialast sõpruskonda – kellega arutleda olulistel teemadel, kelle poole pöörduda küsimustega ning kellega me jagame väärtusi. On tuntud tõde, et hästi toimimiseks vajab iga  suhe tööd ning seda ka erialane sõpruskond. Professionaalne suhtlusvõrk on kasulik isiklikuks arenguks, ideede genereerimiseks ja juhi enesekindluse hoidmiseks.

Oleme Mentorite Kojas seda teadvustanud ning julgustame oma mentoreid jagama ja osa saama erilisest suhtevõrgust. Algatasime omalaadse ürituse – mentorlõuna  –   kus koja liikmeid saavad jagada ideid ja omavahel suhelda.

Esimene kohtumine toimus Fahle restoranis hilise lõunana novembri keskel. Sama päeval oli toimunud aruteluhommik „Kas inspireeriv juht või kõva käega otsustaja?“ Transferwise kontoris, kus diskuteeriti erinevate juhtimisstiilide üle tänavpäevases kiiresti muutuvas maailmas. Arutlesime kuuldu üle ning pakkusime ja arendasime ideid, kuidas kombineerida mentorlust ja coachimist kriitilistel aegadel ettevõttes. Samuti olid laual olulised nädalateemad ning nende arutelu juhtimise vaatenurgast. Plaanime jätkata kohtumisi traditsioonina ning aeg-ajalt vürtsitada neid konkreetsete teemadega, mille inspiratsiooniks võib olla just teie loetud raamat, külastatud seminar või mõni muu aktuaalne küsimus. Palun saatke ideid teemade kohta ürituse eestvedajatele Antile ja Dorisele.

Peatse kohtumiseni lõunalauas ja head isu!