Loading Sündmused

Käimas on juubeliaasta – 15 aastat mentorlust Eestis, mida tähistame ainulaadse konverentsiga.

Kaasaegsel mentorlusel on mitu vormi: organisatsioonisisene mentorlus, juhendav mentorlus, sisseelamismentorlus, tagurpidi mentorlus, dialoogimentorlus jne. Toimub ka mitmeid huvitavaid projekte ja programme nagu haridusmentorlus, ärimentorlus, rohementorlus jne.

Mentorlus õpetab aru saama oma olukorrast ja tegelikest vajadustest, eesmärke seadma, analüüsima, võimalusi nägema, õppima, fokuseeritult plaane tegema ning neid ellu viima.

Eestis on hakanud kasvama mentorluse kogukond kiiremini kui kunagi varem ning mentoritel on võimalik taotleda rahvusvahelist mentori sertifikaati. Viimase poole aasta jooksul on EMCC mentorsertifikaadi saanud 17 juhti.

MIKS mentorlus on sellist populaarsust saavutamas, KUIDAS kaasaegne mentorlus juhile ja organisatsioonile väärtust loob ning lõpuks äritulemust mõjutab ning KELLELE mis tüüpi lähenemine sobib? Need teemad räägime lahti läbi kogemuslugude Eesti mentorluse 15. juubeli konverentsil.

NB! Konverentsi iga osaleja, ükskõik, kas ta on varem mentorlusega kokku puutunud või ei, saab sellel konverentsil kogeda, kuulata ja kaasa rääkida. Konverentsi jooksul saab igaühel olema vähemalt 1 potentsiaalne mentor või mentee ja koos püüame leida lahenduse vähemalt ühele mentorlusega seotud probleemile.

NB! Igal osalejal on võimalik konverentsile välja pakkuda ka enda teema, milles soovib teiste kogemusi ja arvamusi kuulda. Teema saab sisestada registreerimisvormis “Lisainformatsiooni“ kasti. Välja valitakse kaks teemat, mida käsitletakse kogemuskonverentsil kogemusgruppides.

NB! Konverents on hübriidkonverents, mis toimub nii saalis- kui ka veebikeskkonnas. Registreerumisel on võimalik enda soov kirja panna.

Ootame osalema ja mentorluse eduloost osa saama!

Fontes PMP OÜ
Eesti Mentorite Koda
Areng.ee

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Konverentsile registreerumine kuni 19.03.2022
üle 4 osaleja 119 EUR
2-3 osalejat 159 EUR
1 osaleja 199 EUR

Konverentsile registreerumine perioodil 20.03.2022 – 30.03.2022
üle 4 osaleja 149 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Mentorite koja liikmete on soodushind -10% eelpool kirjeldatud hindadest!

Mentorite Koja liikmetel palume registreerumisel kirjutada kommentaaride lahtrisse lisamärge „MK liige“.

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Konverentsi elektroonilisi materjale, saalikoolituse puhul ka lõunasööki, kohvipause ja juubeli tähistamise vastuvõttu

Registreerimise tähtaeg: 30. märts 2022

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 30. märtsi 2022, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.