Loading Sündmused

Selleks, et areneda ja edasi liikuda, ei saa üle ega ümber muutustest, millega kaasneb vähemal või rohkemal määral segadust. Kuidas kasvatada juhina võimekust muutusi algatada ning ennast ja oma inimesi heitlikust perioodist positiivse energiaga läbi juhtida? Muutused saavad olla edukad vaid siis, kui emotsioonid on targalt reguleeritud, muutuste vajalikkus päriselt teadvustatud ja elluviimise protsess õiglaselt üles ehitatud. Võtame kokkusaamisel luubi alla muutuseprotsessi olemuse ning vaatame, mida igas etapis teha annab.

Arutelu veab Eva-Maria Kangro.

Ta on psühholoog ja muutustenõustaja, Miltton New Nordicsi partner. Ta aitab meeskondadel ja (enese)juhtidel kasulikke muutusi ellu viia ning keset väljakutseid heas vaimses vormis püsida. Tema kogemustepagas sisaldab laia spektrit tegevusi, mis on kõik ühe või teise nurga alt seotud inimkäitumise tõlgendamise, suunamise ning suhete juhtimisega. Milttonis veab Eva-Maria muuhulgas Juhi mõju kasvuprogrammi ning suhtlemistreeninguid.

Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias ja ta on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest. Muuhulgas armastab ta elu ilu, kus on tähtsal kohal muusika, tants ja head suhted.

Osalustasu: 10 eurot EMK liikmetele, 15 eurot külalistele.

Registreerimine kuni 03.04.23 siin.

Kohtumiskoht: Milttonis aadressil Telliskivi 60/2, I-hoone, C-sissepääs, 5. korrus. Ehk  lihtsamalt: Telliskivi Rahva Raamatu/ Literaadi restorani kõrvaluksest sisse ja viiendale.

Parkimiseks on kõige mugavam ja soodsam võimalus Balti jaama parkla (EP110), kus on esimene tund tasuta ja kogu ööpäev 5 €. Alternatiiv on sisehoovi parkimisala EP86, mis ulatub Vaba lava taha välja.

Ja kõige (ennast)säästvam on Telliskivvi autoga üldse mitte trügida 🙂

Lisainfo ja täiendavad küsimused: eva-maria.kangro@miltton.com

Peatse kohtumiseni!

Lisa