Loading Sündmused

Kutsume sind 8. septembril sügismatkale avastama ühte ilusamat Kõrvemaa raba. Matkame laudteeta Koitjärve rabas, kuhu varsti enam ei pääse (polügooni laiendus).

Alustame kell 10 Koitjärve raba lähistelt Jägala-Aegviidu maanteel suure antenni lähistel siin.

Külaline Liina Altroff

Räägib meile enda kasvamise loo teadmatusse hüppamisest. Seejärel jagab, kuidas ta ~1400 inimesega organisatsiooni üleval hoiab ja tekitab loovat õhkkonda.

“Seitse aastat tagasi ütles Elu, et mine kooli. Võtsin kutset kuulda ja minust sai äkitselt koolijuht, kes varem polnud päevagi koolis töötanud. Jüri Gümnaasiumis, 1400 õpilase ja 200 töötajaga hiidkoolis alustan nüüd juba neljandat aastat. Kool on minu jaoks suure tähendusega koht, kus kõik on õppijad. Siin peegelduvad kogukondlikud meeleolud ja ühiskondlikud protsessid. Paljastub igaühe inimlik rõõm, aga ka sügavam mure. Jüri Gümnaasium on organisatsioon, kus iga uus töötaja saab enda kõrvale inspireeriva ja toetava koolitatud mentori. Tegutsevad tööjõustajad ning koolil on töötajasõbraliku organisatsiooni kuldmärgis. Mõtleme kogu aeg, kuidas kõiki õppijaid päriselt hoida ja edasi aidata, näidata neile oma töö erinevaid tahke ja seoseid. Tähtis on kogemuste jagamine, ühine tegutsemine ja head suhted.” Liina Altroff

Liina Altroff

Matka kestvus

on umbes 5 tundi. Nagu meie matkadel kombeks, käime Kivijärves või mõnes teele juhtuvas rabalaukas ujumas – võta vajalik varustus ühes.

Meie sihiks on Kivijärv, mille ääres teeme lõuna ning veeretame jutulõnga. Et lõuna oleks mitmekesine, teeme ühise laua, kuhu igaüks saab võtta palasid jagamiseks. Olen kindel, et kohtame ka seeni ning marju 😉

Üldjuhul on Koitjärve raba tossuga läbitav, kuid kummikuga on kindlam.

Matkajuhiks on meie asutajaliige ja kogenud matkaja Veiko Hintsov.

Osalustasu:

EMK liikmele 25EUR, külalistele 45EUR.

Registreerimine

kuni 06.09 õhtuni siin: https://forms.gle/yu3nDsVg6wBVptWV7

Lisainfo ja küsimused: veiko.hintsov@gmail.com