Loading Sündmused

Juhtimise uus reaalsus on juhtidele suunatud webinaride seeria. Siin arutletakse ausalt ja avatult  juhtimisalastel väljakutsetel, jagatakse kogemusi, infot ja luuakse kontakte. Webinaride külalisteks on mitmekülgse juhtimispagasiga liidrid ja eksperdid, enamus neist koja liikmed. Webinaride seeriat veavad Ruti Einpalu, Ülle Susi ja Ain Mihkelson.

Esimene webinar toimub 29.10.2020 15.00-16.30 Zoomis

Selle korra webinari teema on Juhtimise uus reaalsus – distantsjuhtimisega kaasnevad väljakutsed

Oma kogemusi jagavad: Anti Orav (Pipelife Eesti AS tegevjuht), Sirje Kautsaar (Rapla riigigümnaasiumi direktor) ja Estel Pukk (Fiizy OÜ personalijuht).

Vestlust veavad Ruti Einpalu ja Ülle Susi.

Räägime juhtidega distantsjuhtimisega seotud väljakutsetest, uuest reaalsusest. Mis mõjud on kaugtööl? Mida õppisime karantiiniaegsest distantsjuhtimise kogemusest? Kuidas distantsjuhina edukas olla?

Ruti ja Ülle on tutvunud mitmete sellealaste uuringutega ja jagavad saadud teadmist. Juhid räägivad oma karantiiniaegsest kogemusest – millised olid nende väljakutsed, mida nad tegid ja õppisid. Personalijuht räägib, kuidas tal õnnestus juhte aidata. Milliseid tööriistu juhtidele pakub ning kuidas saaks personalijuhti paremini muutustesse kaasata.

Ühiselt loome arusaama juhtimise uuest reaalsusest. Planeeritud 1,5h saab olema sisutihe mõttevahetus läbi ühiste arutelude ja kogemuste jagamise.

Registreeru webinarile siin.

Ole 5 minutit varem kohal – alustame täpselt kell 1500.

Webinaridel osalemine on EMK liikmetele tasuta. Kaasa saavad lüüa kõik huvilised, tasudes 12 EUR.