Hea Mentorite Koja liige!

Märkamatult on esimene kuu uuest aastast otsa saanud. Meil on heameel sulle teatada, et meie liikmete arv ületas äsja 50-ne künnise, meil on 51 koja liiget seisuga jaanuar 2016. Kinnitamisel on ka ühe uue liikme kandidatuur.

19.jaanuaril toimus meie nõukoja  järjekordne töökoosolek, kus tegime ülevaate hetkeseisust ja arutasime 2016 aasta tegevuskava.

20.jaanuaril (lennutõrgete tõttu muutus päev) toimus kliendiüritus Deloitte´s, kus külaliseks oli Deloitte´ kontserni Talent Leader ja coach Gavin Flook.

Ürituse eestvedaja oli nõukoja liige Veiko Hintsov, uudise pani kirja Ain Mihkelson. Loe lähemalt ja tutvu ka lisamaterjalidega:

http://mentoritekoda.ee/talendi-juhtimisest-deloittes

http://mentoritekoda.ee/globaalsed-trendid-toojou-turul-ja-talendijuhtimisest-deloittes

2.veebruaril saame kokku nõukoja liikmetega, kellest enamus on ka Eesti Mentorite Koja asutajaliikmed, Kadrioru Katharienthali kohvikus. Teeme kokkuvõtte möödunud aastast. Need on need inspireerivad ja tegusad inimesed, kellega detsembris 2014 samas kohas otsustasime, et soovime luua Eesti mentorite kogukonna (Mentorite Koja). Tänu nendele on see nüüd teoks tehtud ja esimene tegevusaasta selja taga. Suur aitäh teile kõigile!

8.märtsil toimub Fontese X Mentorite programmi tutvustusüritus. Asukoht täpsustamisel. Ootame üritusele potentsiaalseid uusi mentoreid ja menteesid ning oma vilistlasi. Kui teie ettevõtetest oleks huvilisi, siis võib juba praegu julgelt Fontesesse teada anda (tiiu.allikvee@fontes.ee).

15.märtsil läheme külla mentor Tõnu Vausile Widexisse. Aive saatis juba registreerumiskutse laiali.

Hea uudis, meie II kvartali kevadseminaril (toimub mais 2016) on nüüd projektijuht – Janeck Uibo! Töögrupis on juba paar huvilist olemas, kes veel sooviks liituda, palun võtke otse Janeckiga ühendust: janeck.uibo@gmail.com

II kvartali filmiõhtu projektijuht on Jaan Saar (jaansaar64@gmail.com). Kuupäev veel täpsustamisel, töögrupiga on võimalik täiendavalt liituda.

Eelinfo III kvartali osas:

Matk loodusesse toimub augusti teises pooles (tõenäoliselt 19.08 või 26.08), projektijuht on Ain Mihkelson. Aini töögruppi mahuks ka veel 1-2 inimest juurde, huvi korral võta ühendust: ain.mihkelson@gmail.com

Kohtumiseni Mentorite Koja järgnevatel üritustel!

Tiiu Allikvee