Eesti Vabariigi juubeliaastal on Eesti Mentorite Koda viimas läbi projekti „100 sammu tulevikku“. Projekti raames kingime sajale Eesti noorele juhile mentorluse kogemuse. Just kogemuse jagamise kaudu soovime anda noortele juhtidele teada, et juhtimisküsimustes on tal abi lähedal ja mentorlus on hea võimalus kogemusega juhiga koos areneda.

Kingitust jagame algajatele juhtidele, kellel on juhtimiskogemust alla kolme aasta ja kes juhivad vähemalt kolmeliikmelisi meeskondi. Teeme tööd selle nimel, et meie pakkumine jõuaks iga noore juhini üle Eesti, seega pöördume maakondade ja sealsete äriühinguid liitvate mittetulunduslike organisatsioonide poole, et ühiselt leida üles kõik need noored juhid, kes võiks saada kasu mentoriga kohtumisest oma juhtimisoskuste arendamisel.

Kingitusi jagame alates novemberist 2018 kuni sammud koos.

Projektis osalevad Eesti Mentorite Koja kogenud, koolitatud mentorid, kes soovivad anda oma panuse Eesti juhtimiskultuuri arendamisse ja usuvad mentorluse kasulikkusesse.

Mentorid– liitu kingitust jagavate mentorite tiimiga juba täna registreerides end siin, ühtlasi saada palun digiallkirjastatud avaldus info@mentoritekoda.ee. Mentori meelespea koostööprojekti olulisema info kohta leiad siit.

Menteed– kui soovid osaleda programmis menteena, registreeri ennast siin, ühtlasi saada palun digiallkirjastatud avaldus info@mentoritekoda.ee. Mentee meelespea koostööprojekti olulisema info kohta leiad siit.

Lisainfot leiad veel lehtedelt Mentorile ja Menteele.