Esimesed kokkupuuted mentorlusega on mul 2010 aastast, kui mind kutsuti ühele Swedbanki IT juhile mentoriks. Seejärel tegutsesin mitu aastat kõhutunde pealt, kuni teadlikum tee mentorina algas Fontese mentorite programmist 2013 aastal. Mentorina löön praegugi aktiivselt Iaasa erinevates era ja avaliku sektori programmides.

Aastast 2015 juhin oma ettevõtet Kasvu Labor, mis keskendub kogenud juhtide arengu toetamisele läbi coachingu, mentorluse ja erinevate arenguprogrammide ning töötubade. Enne seda töötasin 14 aastat Swedbankis erinevatel juhipositsioonidel.

Taustalt majandusharidusega (EBS), kuid viimased 10 aastat olen end täiendanud positiivse psühholoogia ja eriti transpersonaalse psühholoogia valdkonnas. Lisaks olen uurinud vanade kultuuride ajale vastu pidanud Inimeseks olemise õpetusi (budism, taoism, joogide maailmavaade ja praktikad, ameerika ja austraalia põlisrahvaste rituaalid ja maailmavaade) ja praktiseerin neid täna nii oma töös klientidega kui isiklikus elus. Seda just kohalolu, sügavama ühenduse ja rahu loomiseks nii endas kui oma klientide elus ja töös.

Kuidas olla edukas juht? Oma kogemuse pealt võin öelda, et kõik saab alguse Sinust endast. Niikaua kuni Sa ei usalda ega väärtusta ennast, ei tea mida tahad, ei saa oma emotsioonidega hakkama, senikaua on Sul väga keeruline ka teisi juhtida. Kui Sa ise oled aga tasakaalus, rahulik ja õnnelik, teed õiget asja, tuleb ka kõik ülejäänu kergelt.

Lisainfo minu kohta