Ain Mihkelson

Esimesed kokkupuuted mentorlusega on mul 2010 aastast, kui mind kutsuti ühele Swedbanki IT juhile mentoriks. Seejärel tegutsesin mitu aastat kõhutunde pealt. Teadlikum tee mentorina algas Fontese mentorite programmist 2013 aastal. Mentorina löön praegugi aktiivselt Iaasa erinevates era ja avaliku sektori programmides.

Aastast 2015 juhin oma ettevõtet Kasvu Labor. Keskendun juhtide arengu toetamisele läbi coachingu, mentorluse ja erinevate arenguprogrammide ning töötubade. Enne seda töötasin 14 aastat Swedbankis erinevatel juhipositsioonidel.

Taustalt majandusharidusega (EBS), kuid alates 2010 aastast olen end täiendanud positiivse psühholoogia ja eriti transpersonaalse psühholoogia valdkonnas. Lisaks olen uurinud vanade kultuuride ajale vastu pidanud inimeseks olemise õpetusi (budism, taoism, joogide maailmavaade ja praktikad, ameerika ja austraalia põlisrahvaste rituaalid ja maailmavaade). Praktiseerin neid täna nii oma isiklikus elus kui huvitatud klientidega. Need aitavad luua kohalolu, sügavamat ühendust ja rahu nii endas kui klientide elus ja töös.

Kuidas olla edukas juht?

Oma kogemuse pealt võin öelda, et kõik saab alguse Sinust endast. Kuni Sa ei usalda ega väärtusta ennast, ei tea mida tahad, ei saa oma emotsioonidega hakkama, seni on Sul väga keeruline ka teisi juhtida. Kui oled aga ise tasakaalus, rahulik ja õnnelik, teed õiget asja, tuleb ka kõik ülejäänu.

Lisainfo minu kohta