Kai Kukepuu

Olen tänulik töökogemuste teekonna eest, mille olen seni saanud läbida. Teekonda ei ole ma läbinud üksi. Alati koos inimestega. Mul on olnud võimalus töötada üle kahekümne aasta laevanduskontsernis nii merel kui maal, nii kodumaal kui piiri taga. Ühiselt on ületatud mitmekesiseid tööalased väljakutsed, kus just koos oma inimestega oleme saanud ületatud nii mõnedki mäed ja pühkinud ühiselt rõõmupisaraid. Nali ja naer on aidanud alati ka keerukamates olukordades. Viimased aastad olen tööl olnud avalikus sektoris hetkel sotsiaalvaldkonnas. Juhtida inimesi ja inimestega seotud protsesse olnud läbivalt minu peamised tööalased tegemised.

Hariduse olen omandanud EBS-is, olen ka läbinud EBS-i Coaching Skills Certificate programmi, Care metoodika rakendaja ja jt koolitusi ning hetkel on magistritöö esitatud kaitsmisele Tallinna Tehnikaülkoolis, Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudis, avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni erialal.

Mentorlus on mulle huvi pakkunud kogu minu tööalase karjääri. Meeldivad hetked, kus inimene õigesti küsitud küsimuste toel leiab lahendusi või uusi võimalusi. Viimase aja lemmik raamatuks on mul „Ichigo ichie“ (autorid Héctor García ja Francesc Miralles) – Iga hetk on kordumatu, ära viivita õnnega. Sinu elu parim aeg on praegune hetk.

https://www.linkedin.com/in/kai-kukepuu-216b3991/