Tiiu Hinnov

Oman  üle 25 aastast   juhikarjääri, mille kestel olen  tegelenud mitmete messi- ja konverentsiprojektide käivitamise, korraldamise  ja  arendamisega. Sellelt kirevalt teekonnalt olen kaasa võtnud teadmise, et iga hea firma peamiseks käivitavaks jõuks on inimesed,  keda tuleb hoida, arendada  ja usaldada.

Enesearengu teekonnal olen läbinud NLP profikoolituse ja olnud põgusalt koolitaja rollis,  nüüdseks olen enda jaoks avastanud coaching’u  maailma, milles tegutsemine ja vaimselt kasvamine on saanud minu  elustiili harmooniliseks osaks ja on kooskõlas minu tegeliku minaga. Oman ICF (International Coaching Federation) akrediteeringut ACC, mida võib lugeda ICF-i hinnangul minu oskuste kuldseks templiks

Mentorina soovin olla oma kliendile innustav mõttepartner, tähelepanelik kuulaja, kes peegeldab kliendile  tagasi seda, mida kuuleb ja näeb. Muide, sellel protsessil on vahel imeline vägi sees.  Soovin  toetada  oma klienti  tema uute ideede ja eesmärkide selgeks mõtlemisel usalduslikus keskkonnas. mis viib teadlikkuseni MIKS ja KUIDAS  liikuda edasi parima võimaliku lahenduse suunas.  Soovin julgustada oma  klienti  väljuma mugavustsoonist, olema aus oma mõtetes ja tunnetes, leidmaks  kooskõla  südame ja mõistuse vahel. Seda kõike selleks, et teha tulevikus vähem vigu,  olla enesekindlam ja teadlikum oma valikutes.

Minu kontaktid:

Tel 50 27 487

E-post: tiiuhinnov@gmail.com

Linkedin