Sven Raba

Minu tööaastad on möödunud kahes sektoris: peamiselt panganduses, vähem IT-äris. Panganduses olen proovinud ära ametikohad raamatupidajast pangagrupi tegevjuhini. IT-äris on olnud au osaleda keerukate infosüsteemide loomisel ja tööshoidmisel nii finants-, telekommunikatsiooni kui avalikus sektoris.

Juhipositsioonidele seni kokku kolmes riigis olen sattunud loomuliku arengu teel. Alluvaid on olnud enamasti sadakond, tipphetkel pea 500, menteesid aga mõni üksik korraga. Töö  on olnud väga rahvusvaheline ja huvitav.

Olen Fontese XII coachiva mentorluse programmi (2018/2019) vilistlane, Eesti Mentorite Koja liige. Eestis teisena, 29. novembrist 2021 on European Mentoring and Coaching Council (EMCC) omistanud mulle rahvusvahelise akrediteeringu (EMCC Global Individual Accreditation) tööks mentorina/coachina tasemel Practitioner.

Meie elus on palju pingeid ja närvilisust. Propageerin seisukohta, et stressi vastu aitab tervisevõimlemine, olen Asahi Nordic ry B-taseme instruktor 2015. aastast ja näitan hea meelega asahi ja qigongi harjutusi, korraldades soovi korral ka tervisevõimlemist töökollektiivides.

Olge terved!

https://www.facebook.com/sven.raba/

http://www.linkedin.com/in/svenraba