Mulle meeldivad nii inimesed kui ka numbrid. Mentorina usun, et iga inimese sees on peidus rohkem, kui ta arvata oskab. Olen seda korduvalt kogenud nii enda kui ka teiste inimeste peal.

Arvan, et mentori roll on olla selguse looja ning innustaja, sest edasiminek algab esimesest sammust ja toimub enamasti väljaspool harjumuspärast mugavustsooni.

Mitmekesise tööalase kogemuse olen saanud projektijuhina klubis Hollywood, tootejuhina hulgikaubandusettevõttes Tridens, finantsanalüütikuna ravimifirma GlaxoSmithKline Eesti esinduses, finantsjuhina ravimifirma AstraZeneca Eesti, Läti, Leedu, Ukraina, Kasahstani, Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaani ja Valgevene turgudel ning finantsdirektorina Circle K (varasema Statoili) Eesti äriüksuses.

Et ühiskonnale tagasi anda, õpetan juba üle kümne aasta TTÜ majandusteaduskonnas finantsaruannete analüüsi ning teen finantskoolitusi eesti ja inglise keeles.

Viimastel aastatel olen lisaks Fontese mentorite ja karjääricoachingu kursustele osalenud mitmetel enesearengu koolitustel Londonis, Singapuris, Malaisias, Tais ja USA-s.

Arvan, et emotsioonid on olulisemad kui asjad ning see on viinud mind külla rohkem kui 50 riiki üle maailma. Kõige kõrgem saavutus siiani on Kilimandžaaro peaaegu kuuekilomeetrise mäetipu vallutamine.

Lisaks Eesti Mentorite kojale olen Investeerimisklubi ja Ettevõtlike Noorte koja auliige.