Diana Paakspuu

Meil kõigil on elus hetki, mil vajame kedagi, kellega saaks oma mõttekäike põrgatada või arutada, et kuidas lahendada erinevaid keerulisi olukordasid. Selline inimene on tihti oluline tugi, kes aitab endas paremale selgusele jõuda, analüüsida erinevate valikute plusse ja miinuseid ning panna paika tegevuskava. Tihti toob kasu seegi, kui õppida selle inimese enda õnnestumistest ja ebaõnnestumistest.

Üks hea mentor saabki kõiges selles aidata. Mõistsin ise mentori olulisust just ühel sellisel hetkel mil pidin tööl rinda pistma keeruliste olukordadega ja suutsin usaldusväärse inimese toega leida lahendusi, mis päriselt töötasid. Hilisem Fontese mentorluse programmi läbimine andis mulle oskused, mis on minu arvates väärtuslikud mitte ainult mentorile, vaid ka erinevates töösituatsioonides ja igapäevaelus toimetades. Mulle pakub suurt rahulolu, kui suudan edukalt toetada teisi nende teekonnal oma eesmärkide saavutamisel ja tunnen sealjuures tihti, et andmisrõõm on sama suur kui saamisrõõm.

Oman pikaajalist juhtimiskogemust erinevatest ettevõtetest ja sektoritest. Täna olen Eesti suurima ja edukaima sotsiaalse ettevõtte Uuskasutuskeskuse tegevjuht. Varasemalt olin tegev pangandussektoris ligi 10 aastat. Alustasin Hansapangas ettevõtete panganduses ning jätkasin erinevate finantsvaldkonna teemadega seotud ametikohtadel Swedbankis nii Eesti, Baltikumi kui ka Rootsi tasandil. Lisaks töötasin üle 5 aasta ka rahvusvahelise korporatsiooni G4S finantsüksuses. Seega mõistan hästi nii väljakutseid, mis tekivad suurtes rahvusvahelistes ettevõtetetes töötades kui ka teemasid, millega tuleb rinda pista kodumaises väikettevõttes. Oman head kogemust ka vastutustundliku ettevõtluse teemadel ja mul on rahvusvaheline European Mentoring and Coaching Council (EMCC) akrediteering Practitioner tasemel.

LinkedIn