Olen õppinud masinaehituse erialal Tallinna tehnikaülikoolis ning omandanud ärijuhtimise magistrikraadi (MBA) EBS-st. Oman üle 12 aastast tippjuhtimise kogemust, juhtides ettevõtteid nii tõusu- kui ka taasiseseisvusaja suurima kriisi aegadel. Tippjuhi kogemust toetab ning rikastab õppejõu ja konsultandi periood EBS-s.

Minu juhiks kujunemise tee ei ole olnud sile ja valutu, aga ehk just seepärast suudan näha ja hinnata ka väikeseid muutusi paremaks saamise teel. Alustasin esimesel juhipositsioonil 23 aastaselt, õppides nagu paljud teised minu ealised samal ajal päevases õppes ülikoolis. Kiiresti sai selgeks, et eesmärke on võimalik saavutada ainult siis, kui kogu meeskond panustab selle nimel. Sain aru, et juhtimistöö seisneb alluvate aitamises oma tööd paremini teha. Edasises elus ja mentoritöös olen püüdnud nooruses „avastatut“ pidevalt meeles hoida. Juht ja mentor peab aitama teistel paremaks saada.

Valdkondlikult kõige pikem ja õpetlikum kogemus pärineb autokaubandusest, juhtides Fakto Grupi jaemüügiettevõtteid kriisist läbi uuele tõusule. Kogemust jaekaubanduse valdkonnas täiendab omakorda puitmajatootja Nordic Houses KT restruktureerimine. Täna töötan EAS-i võtmekliendihalduse valdkonnajuhina kus meie meeskond toetab kasvule orienteeritud ettevõtteid nende kiires arengus.